avcom poslovi automatika.rs

BVcom je ogranak Preduzeća za audio i video komunikacije AVcom d.o.o. pod čijim zaštitnim znakom nudimo uslugu širokopojasnog (Broadband) interneta. Zbog proširenja obima poslovanja u Debeljači, raspisali smo konkurs za poziciju:

TEHNIČARA ZA KABLOVSKU TELEVIZIJU I INTERNET

Opis posla:

  • servisiranje i održavanje sistema kablovske televizije i interneta;
  • terenski rad;
  • radno mesto Debeljača.

Uslovi:

  • minimum završena srednja elektrotehnička škola;
  • obavezno poznavanje HFC tehnologije i rukovanje mernim instrumentima;
  • radno iskustvo nije neophodno;
  • spremnost na prekovremeni rad
  • vozačka dozvola B kategorije;
  • zdravstvena osposobljenost za rad na visini (zdravstveni pregled je obavezan nakon primanja u radni odnos).
Rok za konkurisanje: neograničen
Broj radnih mesta: 1 izrvšilac
Adresa: AVcom d.o.o., 27. Marta 36, 11000 Beograd
Kontakt: 011/321-67-00, 011/321-67-01

Ukoliko smatrate da ste Vi prava osoba za ovaj posao, molimo da Vaš CV i prateće pismo pošaljete na sledeću e-mail adresu:

1 KOMENTAR

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.