univerexport poslovi automatika.rs

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine. U proteklih 20 godina stvoreno je prepoznatljivo ime. Univerexport je svoju delatnost razgranao kroz široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama. Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Sistem Administrator-pripravnik

Opšti uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, Elektrotehnički fakultet
  • Poznavanje TCP/IP protokola, mail, web, DNS, DHCP
  • Poznavanje instalacija, upgrade-a, primena patch-eva, backup, restore i migracije sistema
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola

Opis posla:

  • Unapređenje i održavanje infrastrukture i IT servisa u mrežnom okruženju od preko 400 radnih stanica na preko 40 lokacija
  • Administracija AD-a i ostalih Windows server servisa
  • Administracija Linux servisa
  • Obuka i pružanje podrške korisnicima
  • Praćenje i analiza performansi u radu servisa, radnih stanica i mrežnih uređaja
  • Obezbeđivanje dostupnosti i kvalitetnih performansi svih IT servisa u kompaniji
  • Implementacija i praćenje backup procedura

Rok za konkurisanje: 24.oktobar 2013.godine

Broj radnih mesta: Neograinčen

Adresa: UNIVEREXPORT DOO, Sentandrejski put 165, 21000 Novi Sad

Kontakt: 021/4870-200

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo velikog tima i ostvarite svoja poslovna očekivanja, prijavite se  popunjavanjem on-line formular sa  obaveznom naznakom  radnog mesta Sistem administrator 142.

Vašu prijavu možete poslati najkasnije do 24.10.2013.

SAMO ONI KANDIDATI KOJI UĐU U UŽI IZBOR NA OSNOVU BIOGRAFSKIH PODATAKA BIĆE POZVANI  NA RAZGOVOR!

     Ukoliko želite da konkurišete Kliknite ovde

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.