Gates profil logo poslovi automatika.rs

Raspisuje konkurs za radno mesto

Elektroničar – Serviser

Kratak opis poslova i radnih  zadataka:
  • Servisira uredjaje i sklopove u oblasti elektronike
  • Radi montažu svih vrsta automatika – pri montaži opreme Društva (automatizacija garažnih, segmentnih i industrijskih vrata, kliznih i zaokretnih kapija, rampi parking sistema i drugih složenih uredjaja) i pruža ispomoć pri montaži opreme
  • Vrši kontrolu elektronskih ploča i sklopova i obavlja zamenu ili servisiranje neispravnih
  • Održava objekte sa ugradjenom opremom
  • Radi demontažu starih uredjaja
  • Pomaže i pospešuje rad proizvodnje u slučajevima kada je njegova pomoć neophodna
  • Obavlja i druge poslove u okvirima svojih znanja, radnih sposobnosti i stručne osposobljenosti, po nalogu poslovodje ili Direktora
  • Odgovornosti – Odgovara za svoj rad poslovodji ili Direktoru

Posebni uslovi:

  • Znanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Da se nevodi krivični postupak i da nije osudjivan

Broj izvršioca: 2

Rok za konkurisanje: Do popune

Adresa: GATES DOO, Tršćanska 21, Zemun-Beograd, Srbija

Kontakt: 011/ 316 95 72

Napomena 1: Iskustvo u servisiranju od 3 do 10 godina

Napomena 2: Poslovi se obavljaju na terenu / službenim vozilom

Napomena  3: Uz CV dostaviti pisanu preporuku prethodnog poslodavca

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju, pošaljite svoju prijavu sa biografijom pošaljite na sledeću e-mail adresu:
Preporučuje se svim kandidatima da pre poziva ili slanja svog CV-a posete našu web stranicu www.gates.co.rs i informišu o našem proizvodnom programu.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.