perollo poslovi automatika.rs

Perollo je kompanija poznata po jedinstvenom pristupu u oblasti grafike i izgradnje sistema vizuelnih komunikacija, produkcije i postprodukcije u oblasti marketinga i arhitekture. Usled kontinuiranog razvoja i proširenja poslovnog portfolija, našem timu je potreban saradnik na poziciji

CNC operater

Opis posla:

  • Rad na 2D i 3D 3-axis CNC-u

Potrebna stručna kvalifikacija:

  • Radno iskustvo u radu na sličnoj mašini u trajanju od minimum godinu dana

Potrebne personalne osobine:

  • Rad u timu
  • Fleksibilnost
  • Strpljenje
  • Koncentracija

 Uslovi rada:

  • Stalno zaposlenje sa probnim radom u trajanju od jedan do tri meseca.
  • Plata i ostali uslovi po dogovoru.

Rok za konkurisanje: 27. april 2013.
Broj radnih mesta: 1 izvršilac
Adresa: Perollo d.o.o., Radenka Miševića 8, Altina, Zemun
Kontakt: 011/63-01-075

Ukoliko smatrate da ste Vi prava osoba za ovaj posao, molimo da Vaš CV i prateće pismo pošaljete na sledeću e-mail adresu:

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.