univerexport poslovi automatika.rs

univerexport poslovi automatika.rs Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine. U proteklih 20 godina stvoreno je prepoznatljivo ime. Univerexport je svoju delatnost razgranao kroz široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama. Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Grafički dizajner

Opšti uslovi:

  • VI/VII stepen stručne spreme, diplomirani grafički inženjer
  • Poznavanje kompjuterskih programa: CoralDRAW, Adobe Photoshop, Adobe Illustration
  • Znanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Izrada idejnih i glavnih rešenja za sve vrste štampanog promo materijala (logo, vizuelni identitet, brošure, katalozi, flajeri, outdoor, autografika…)
  • Priprema za štampu, izrada web banera i kompletnih internet prezentacija
  • Dizajn ambalaže

Rok za konkurisanje: 08.jul 2013.godine

Broj radnih mesta: Neograinčen

Adresa: UNIVEREXPORT DOO, Sentandrejski put 165, 21000 Novi Sad

Kontakt: 021/4870-200

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo velikog tima i ostvarite svoja poslovna očekivanja, prijavite se  popunjavanjem on-line formular sa  obaveznom naznakom  radnog mesta Grafički dizajner 136.

Vašu prijavu možete poslati najkasnije do 08.07.2013.

SAMO ONI KANDIDATI KOJI UĐU U UŽI IZBOR NA OSNOVU BIOGRAFSKIH PODATAKA BIĆE POZVANI  NA RAZGOVOR!

       Ukoliko ste zainteresovani za ovaj posao, možete aplicirati ovde.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.